Hledat

Kontakt

Informace, zákaznický servis

POSHgirl

POSHgirl Monča
Tel.: +420 604 355 644
E-mail: info@poshme.cz

Marketing, média, spolupráce

POSHgirl

Eva Bartošová
Tel.: +420 603 301 919
E-mail: eva.bartosova@poshme.cz

Napište nám

Showroom

MAYA CZECH s.r.o.

IČ: 29268753
Královopolská 3052/139, 612 00 Brno

Společnost je vedená pod spisovou značkou C 69617 u Krajského soudu v Brně. Sídlo společnosti Veslařská 153/136, Jundrov, 637 00 Brno (ke korespondenci používejte adresu: Královopolská 3052/139, 612 00 Brno)

Otevírací doba

Po–Pá: 09:00–19:00
So: 09:00–15:00  (Ne: Zavřeno)

Fronty Vás nebaví?

Podívejte, kdy je u nás největší šrumec :-)

Jak se k nám dostanete?

Tramvaj č. 12: zastávka Skácelova
Autobus č. 44 nebo 84: zastávka Záhřebská. Odtud se vydejte směrem nahoru podél zeleného plotu, dokud nenarazíte na branku. Nelekněte se cedule “Soukromý pozemek. Nepovolaným vstup a vjezd přísně zakázán.” Vstupem dovnitř se ocitnete v areálu, kde už uvidíte ceduli se šipkou POSHme.

Tým

Magda královna

Vždy pozitivní Magda opravdu miluje módu! Je naší paní ředitelkou a stará se o to, aby u nás vše klapalo na jedničku s hvězdičkou.

Lenička pravá ruka

Leničce vděčíme za to, že nám nikdy nedojdou kancelářské potřeby a že dostaneme oblíbené stravenky. Zároveň se ale krásně stará o náš Instagram.

Monča chic stylistka

Styling a výborná zákaznická péče, to je naše veselá Monča! Odhadne Váš vkus na první dobrou a oblékne Vás od hlavy k patě jako opravdovou superhvězdu.

Lída poštovní holubička

Zajímalo Vás, kdo pro Vás tak krásně hýčká balíčky plné parády a ručně píše děkovné kartičky? Je to naše usměvavá Liduška. 

Vojta pán blesku

Nefunguje technika? Vypnout a zapnout. Pokud nezabírá, Vojta to opraví! Vojtík je nejen naší technickou podporou, ale zároveň naším úžasným fotografem. 

Evička shopaholička

Evička je náš módní guru, vybírá pro Vás totiž všechny módní kousky a také se stará o náš marketing, včetně oblíbeného Facebooku.

Adriana bohyně klávesnic

Naší Adri vděčíte za to, že vždy dostanete sympatickou odpověď na Váš email nebo komentář na Facebooku. Kdybyste jen viděly, jak rychle ťuká do klávesnice!

Katka kronikářka

Proč kronikářka? Protože Katka píše články na Váš oblíbený blog! Vždycky se těšíme, jaké téma si vezme na paškál. Určitě se na blog podívejte, je to radost číst!

Tomáš náčelník

Ano, ano, jsou u nás i pánové. Jedním z nich je Tomáš, náš POSH boss, který stál u zrodu celého POSHme.

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?

Kontaktujte nás

Načíst