Hledat

Kontakt

Informace, zákaznický servis

POSHgirl

POSHgirl Monča
E-mail: info@poshme.cz

Telefon: 604 355 644

k zastižení od 11:00 do 17:30

Marketing, média, spolupráce

POSHgirl

Eva Bartošová
E-mail: eva.bartosova@poshme.cz

Telefon: 603 301 919

kontakt pouze pro marketingové účely

Napište nám

Showroom

MAYA CZECH s.r.o.

IČ: 29268753
Královopolská 3052/139, 612 00 Brno

Společnost je vedená pod spisovou značkou C 69617 u Krajského soudu v Brně. Sídlo společnosti Veslařská 153/136, Jundrov, 637 00 Brno (ke korespondenci používejte adresu: Královopolská 3052/139, 612 00 Brno)

Otevírací doba

PO-PÁ: 11:00-18:00 (o víkendu a státních svátcích zavřeno)

Vánoční provoz naleznete rozepsaný ZDE.

Fronty Vás nebaví?

Podívejte, kdy je u nás největší šrumec :-)

Po–Pá
Vytíženost přes týden

Jak se k nám dostanete?

Tramvaj č. 12: zastávka Skácelova
Autobus č. 44 nebo 84: zastávka Záhřebská. Odtud se vydejte směrem nahoru podél zeleného plotu, dokud nenarazíte na branku. Nelekněte se cedule “Soukromý pozemek. Nepovolaným vstup a vjezd přísně zakázán.” Vstupem dovnitř se ocitnete v areálu, kde už uvidíte ceduli se šipkou POSHme.

PŘÍBĚH NAŠÍ ZNAČKY

Značka POSHme vznikla 6. května 2014. Naše začátky se točily pouze okolo nadýchaných, baletem inspirovaných, sukní pro malé holčičky. Nedlouho po spuštění jsme zjistily, že si sukně začínají spíše přivlastňovat samotné maminky, což byl první popud pro to, abychom naše portfolio začaly přeorientovávat spíše pro dospělé dámy. 

A tak se stalo! Přivedly jsme na český trh naprosto nevídanou retro módu. Puntíkaté šaty, kolové sukně, bohaté spodničky, pestré barvy a střihy, za kterými se každý hned otočil. To Vám bylo něco...

Postupem času jsme se začaly soustředit i na další odvětví dámské módy, jako jsou plesové a společenské šaty, každodenní letní šaty, zajímavé sukně a k nim též náležité doplňky. Od loňského roku nás nesmírně baví společenské maxi sukně a od letošního podzimu jsme Vám představily první kolekce business šatů do práce a naprosto báječnou sérii nadčasových malých černých.

V tuto chvíli náš šatník rozvíjíme ještě dál. Rozjíždíme totiž naše vlastní kolekce. Po autorské tvorbě jsme vždy jen toužily a je pro nás obrovsky motivující, že už jsme za linií, kdy se tato změna opravdu děje. Jsme na naše nové modely upřímně hrdé a jsme si jisté, že budete při jejich nošení i Vy!

Přejeme, ať Vám naše móda přináší spoustu parády, radosti a sebevědomí.

S láskou Vaše

POSHgirls

Tým

Monča kapitánka showroomu

Monča je velice talentovaná stylistka a krom toho je vedoucí našeho brněnského showroomu. Stará se o to, aby vše fungovalo ještě lépe než švýcarské hodinky.

Nicol bohyně klávesnice

Od koho Vám dorazí odpověď na e-mail? Přeci od naší vždy usměvavé Nicol. Kromě toho se Nicol stará o balení objednávek a obsluhu v prodejně.

Eva shopaholička

Evička je náš módní guru, vybírá pro Vás totiž všechny módní kousky a také se stará o náš marketing, včetně oblíbeného Facebooku.

Vojta pán blesku

Nefunguje technika? Vypnout a zapnout. Pokud nezabírá, Vojta to opraví! Vojtík je nejen naší technickou podporou, ale zároveň naším úžasným fotografem. 

Tomáš náčelník

Ano, ano, jsou u nás i pánové. Jedním z nich je Tomáš, náš POSH boss, který stál u zrodu celého POSHme.

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?

Kontaktujte nás

Načíst