Hledat

Domů

S mašlí jste se našly

Copak jste, milé čtenářky, cítily, když jste naposledy rozbalovaly dárek k narozeninám? Zatáhnete za jeden z konců stuhy a s napětím čekáte, co objevíte pod svrchní vrstvou. Přesně tohle MAŠLE způsobují - přináší pocit hravosti a příjemného napětí při odhalování tajemství. A co teprve, když si mašli obléknete!

Pokud se obáváte, že se samovolně rozvážou, vyberte si mašle zavázané napevno. Pánům se aktivují buňky představivosti a dokud nerozluští záhadu “dá se rozbalit nebo ne?”, neusnou klidným spánkem.

Mašle se navíc podobají ladným křivkám ženského těla, takže nevědomky přitahují pozornost mužů. A ženy jimi inspirujete.

Na čem se nosí?

Od spodního prádla přes trička, topy, halenky, sukně, šaty a kabáty, až po boty, kabelky nebo doplňky. Ozdobíte s nimi i vlasy, jenom pozor na případný vzhled “rozpustilé školačky”.

Nudí vás staré boty? Připevněte na ně mašli.

Kabelka vám už nepřipadá šmrncovní? Namalujte na ni mašli!

Kam ji umístíte?

Elegantní a hravá zároveň, mašle se pěkně vyjímá pod krkem, na rameni, místo ramínek, na zádech i v pase. Pokud netvoří součást oblečení, nasaďte ji na ruku s náramkem, do uší s náušnicí nebo do vlasů pomocí sponky.

Jak lichotí postavě?

Trápíte se kvůli chudšímu hrudníku, postavě “hrušky” nebo “obdélníku”? Stoupněte si k zrcadlu s mašlí umístěnou v horních partiích a zjistíte, jak směšné obavy vás celou dobu provázely. Díky pozornosti, kterou si mašle přitáhne, budiž zapomenuto vše nedokonalé. ;-)

Na velikosti záleží

Objemnou mašli doplňte maximálně třemi barvami a vyhněte se jiným vzorům a zdobením. Malých mašlí můžete naopak použít víc a klidně se pusťte do experimentů s více barvami i střihy.

Říká se, že Češkám chybí odvaha k tomu, aby nosily neznámé a extravagantní kousky. Souhlasíte nebo se zařadíte do linie kurážných žen, které v davu vyniknou? Třeba zrovna s krásnou mašlí. :-)

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?