Hledat

POSHgirls

Zpátky v čase - 1. rok POSHme

Letos oslavíme naše páté narozeniny, proto jsme si řekly, že se ohlédneme v čase a zavzpomínáme, co jsme v předešlých letech dokázaly a jak jsme se rozrostly.

Jednoho dne se pár mladých lidí rozhodlo, že jim na trhu chybí originální a ženské kousky. Chvíli o tom rokovali a poté založili POSHme. Jak prosté, že? Stojí za tím však kus práce a velké dřiny. Protože jsme se tolik rozrostly také díky vám, moc rády bychom se s vámi podělily o důležité události v předešlých jednotlivých letech. Je to ale nostalgie... 

Zpátky v čase - 1. rok POSHme

6. května 2014
Bylo úterý a moc příjemný den. Byl to ideální den na spuštění. Vše už bylo připravené. Stačilo pár kliků do klávesnic. Bylo totiž načase vypustit webové a facebookové stránky a tím vdechnout našemu dítěti život. Sedly jsme proto k počítači a tímto dnem obojí zprovoznily, abyste si naše krásné kousky mohly prohlížet z pohodlí domova. Tento den považujeme za oficiální vznik POSHme.

 

15. května 2014
Tento krásný den jsme získaly 500 fanoušků na Facebooku a my vyhlásily naši zcela první soutěž o voňavý exotický balíček, který byl plný nádherných a vonných věcí. 

19. května 2014
Celest Buckingham byla na obálce časopisu Emma v nádherné modré Dolly sukýnce Královna krásy. A moc jí to slušelo! My jsme z toho bylo naprosto nadšené! 

V této době měl náš showroom jen jednu malinkatou místnost a návštěva u nás byla na objednání. 

28. května 2014
Třikrát hurá! Dosáhly jsme 1.000 fanoušků na Facebooku! Jen díky vám! 

V květnu jsme do našeho sortimentu zařadily známou kosmetiku od značky The Balm. A byla velice oblíbená! 

Zpátky v čase - 1. rok POSHme
Zpátky v čase - 1. rok POSHme

21. června 2014
Byla pohodová sobota, sluníčko svítilo a my jsme se sešly na zahrádce a společně sklízely velkou úrodu jahod. Mňam! Ani si neumíte představit, kolik pohárů a koláčů jsme spořádaly!  

Otvíračka byla každý všední den od 8:30 do 17:00 hodin a pokud jste k nám přišly se svými dětmi, dostaly jste pro ně od nás k nákupu milý dáreček. 

24. června 2014
Dnes jsme naskladnily nové šperky! A byla to neskutečná nádhera! Spousta krásných náušnic, náhrdelníků, náramků, zkrátka to pravé pro každou dámu a slečnu, která se ráda načančá do něčeho blýskavého. 

 

21. července 2014
Byly jsme potěšené článkem o našich šatech značky Lady V London na stránce Žena-in. Tento článek si můžete stále přečíst. Stačí jeden klik

23. července 2014
Protože jsme vždycky zbožňovaly retro, zařídily jsme pro vás dětské náfuky od české značky Fatra. 

28. července 2014
Tento krásný den jsme pro vás náš showroom opět maličko vylepšily. Dostat jste se k nám mohly stále jen na objednání. 

Zpátky v čase - 1. rok POSHme
Zpátky v čase - 1. rok POSHme

9. - 10. října 2014
Na dva dny jsme náš showroom zavřely, ale z velmi dobrého důvodu! Účastnily jsme se totiž Factory Fasion Marketu v areálu Vlněny. 

20. října 2014 
Miss University 2014 vyšly v našich krásných Dolly sukních. 

10. listopadu 2014
Naše prostory byly uzavřeny, ale opět z velmi prospěšného důvodu! Rozhodly jsme se totiž náš showroom opět trošku zvětšit a zkrášlit! :-) 

11. listopadu 2014
Jsme hledaly novou posilu do našeho POSH týmu. Jako novou posilu jsme vybraly naši šikovnou POSHgirl Leničku, která je s námi doteď. 

21. listopadu 2014
Dnes jsme se účastnily Brněnského handmade marketu v Galerii Wannieck u Vaňkovky. Můžeme jen zavzpomínat a říct - byly jste úžasné! 

29. prosince 2014
Protože milujeme nakupovat nové kousky, rozhodly jsme se udělat výprodej, abychom pro vás mohly opět zajistit něco nového. 

Zpátky v čase - 1. rok POSHme
Zpátky v čase - 1. rok POSHme

5. ledna 2015
Hned v novém roce jsme pro vás uspořádaly soutěž o šatky podle vlastního výběru za vytvořenou fotografii, kde bude naše sukýnka Dolly nebo za fotku určenou přímo pro POSHme. 

9. ledna 2015
Zimní dny pro nás mají kouzlo a tento den především! Dosáhly jsme totiž krásných 10.000 fanoušků! 

3. března 2015
Slavíme 15.000 "lajků"! A děkujeme vám! 

16. března 2015
Je vidět, že se nám daří a hledáme další posilu! Tou se stala naše romantická Blanička!

27. dubna 2015
Pro nás další významný den! Dosáhly jsme totiž 20.000 fanoušků a my jsme jen jásaly, že nás tolik milujete! 

6. května 2015 
Slavíme náš první rok existence POSHme! A vy jste slavily s námi a my pro vás měly parádní slevy! 

Milé dámy, my moc rády vzpomínáme na náš úplný začátek. Ani tomu nemůžeme uvěřit, že už je to pět let. Od té doby jsme mnoho dokázaly, hodně vyrostly a získaly spoustu krásných zážitků. Jsme rády, že jste u toho všeho byly s námi a že nám i dále pomáháte se rozvíjet a růst. 

Patří vám velké díky. 

S láskou vaše 
POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?