Hledat

Víte, co je nyní nejvíce trendy?

Nádherný den, naše milé čtenářky,dlouho jsme se s Vámi nepodělily o elegantní outfity, tak to dnes hodláme napravit! :-) Zároveň nám to nedalo a musely jsme Vám přiznat jak moc jsme propadly aktuálnímu trendu volánků. Také jste si toho všimly? Volánky jsou na světových přehlídkách, v módních magazínech, denně je vídáme na ulicích. Aplikují se na topy, sukně, šaty a dokonce i na šortky... jsou jednoduše všude! Asi víte, že ne vždy podléháme veškerým aktuálním trendům. Jenže u volánků to byla

Nádherný den, naše milé čtenářky,

dlouho jsme se s Vámi nepodělily o elegantní outfity, tak to dnes hodláme napravit! :-)

Zároveň nám to nedalo a musely jsme Vám přiznat jak moc jsme propadly aktuálnímu trendu volánků.

Také jste si toho všimly? Volánky jsou na světových přehlídkách, v módních magazínech, denně je vídáme na ulicích. Aplikují se na topy, sukně, šaty a dokonce i na šortky... jsou jednoduše všude!

Asi víte, že ne vždy podléháme veškerým

aktuálním trendům. Jenže u volánků to byla láska naprosto okamžitě! Volánky dokážou outfit udělat něžný, ženský a zároveň velmi elegantní! Právě o eleganci nám v dnešním článku šlo, tak pojďte mrknout na výsledek. :-)

POSHgirl Anet

Tento outfit je pro mě naprostou srdcovou záležitostí. Šaty Pink Ladyna sebe umí strhnout veškerou pozornost a zároveň mají velmi elegantní délku. Často se mi stává, že narazím na krásné pouzdrové šaty, které jsou bohužel velmi krátké a nezbývá než pořád hlídat jestli je vše tak, jak má! (smích)

U těchto šatů je potřeba hlídat jedině to, jestli nezpůsobujete při přecházení na přechodu nějaké dopravní nehody. (smích)

Doplňky už jen decentně. Bílá kabelkaKira a bílé lodičky vše hezky podtrhnou. Cítila jsem se báječně. :-)

POSHgirl Blanička

Návrh na tento outfit přišel od naší POSHgirl Kačky. Nejdřív jsem si myslela, že tento střih šatů vůbec nemůžu mít, ale nechtěla jsem to zbytečně komplikovat a tak jsem řekla, že to zkusím a uvidíme. Šatky jsem si zamilovala a překvapivě mi i hezky sedly. Prý mám hlavu na klobouk

y, takže doplněk k šatům byl jasný. (smích)

Plameňáci jsou v kurzu a k nám neodmyslitelně patří, takže náš nový kufírek nemohl chybět a vínové lodičky ladily dokonale. Šatky jsou příjemné, elastické a cítila jsem se v nich úžasně!

A jak se líbí volánky Vám? :-) Propadáte často aktuálním módním trendům nebo Vás nechávají zcela chladnou?

Budeme rády, když nám prozradíte, čím se necháváte pobláznit Vy. :-)

S láskou

Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?