Hledat

Domů

POSH tip: Účesy s květinovými věnečky

Hezký den, naše milé čtenářky, asi víte, že vlasy jsou jednou z největších ozdob ženy. A co takhle svoji hřívu ještě dozdobit pomocí květinových věnečků? :-)

Květinové věnečky se dají nosit na společenské akce jako například na svatby a plesy, ale vzít si ho můžete i na denní nošení. Připravily jsme si pro Vás několik tipů, jak lze vlasy hezky upravit a nebojte, není to vůbec těžké! :-)

POSH tip: Účesy s květinovými věnečky

 

 

 

 

 

Věneček Něžná víla stačí obtočit kolem vysoko vyčesaného drdolu. Věneček se dá hezky přizpůsobit a stačí jej zachytit pinetkami. Výsledek? Senzační! :-)

 

Naše POSHmodelka Domča si vybrala veselou žlutou a myslíme, že věneček Královna slunce jí vážně sedí. Stačí věneček do vlasů dát klasicky jako čelenku, tak jednoduché to je! Outfit vhodný například na piknik s kamarádkami, co myslíte? :-)

POSH tip: Účesy s květinovými věnečky
POSH tip: Účesy s květinovými věnečky

 

 

 

 

Luční víla můžete být i Vy. Tento look můžete vynést na procházku městem, ale i do školy! Věneček stačí dát do vlasů jako čelenku.

 

 

 

Poslední účes je o maličko složitější, ale stále velmi snadný. Vlasy stačí nakulmovat a věneček posadit na temeno hlavy do tvaru písmena U. Vlasy poté stačí obtočit okolo věnečku a přichytit pinetkami. Věneček Svěží vánek je jeden z našich nejoblíbenějších. :-)

POSH tip: Účesy s květinovými věnečky

Tak který z nich bude Váš? :-) Všechny věnečky, které jsou vyrobené speciálně pro POSHme, najdete zde.

Jedná se o exkluzivní ruční výrobu a musíme říct, že samy tyto věnečky často nosíme a nedáme na ně dopustit.

PS: Pokud už věneček vlastníte, budeme rády za fotku, jak ho kombinujete Vy! :-)

S láskou Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?