Hledat

Domů

5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě

Krásný den, naše čtenářky, je to trošku klišé, ale blížící se podzim je pro většinu z nás pochmurný. Nebudeme si nic nalhávat. Měsíc září si vyžaduje plné nasazení ať už v práci, nebo ve školní lavici. Prázdninám a dovoleným definitivně odzvonilo, teplejšího počasí ubývá.... (a u nás v Brně je pořádná zima!) Tak nás napadlo, že Vám prozradíme 5 tipů, které nás udržují v dobré náladě! :-) Často nám chválíte, že jsme dobře naladěné a sršíme optimismem. Chcete být také tak nakažlivě happy?

5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě

Krásný den, naše čtenářky,

je to trošku klišé, ale blížící se podzim je pro většinu z nás pochmurný. Nebudeme si nic nalhávat. Měsíc září si vyžaduje plné nasazení ať už v práci, nebo ve školní lavici. Prázdninám a dovoleným definitivně odzvonilo, teplejšího počasí ubývá.... (a u nás v Brně je pořádná zima!)

Tak nás napadlo, že Vám prozradíme 5 tipů, které nás udržují v dobré náladě! :-) Často nám chválíte, že jsme dobře naladěné a sršíme optimismem. Chcete být také tak nakažlivě happy? Stačí číst dál... :-)

5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě

 

1. ŠATY

Tak tohle jste asi čekaly, že? Nenecháme se odradit chladnějším počasím, protože máme v POSH šatníku spoustu kousků, které se dají vynosit na podzim. :-) Pořiďte si krásné šaty, hned se Vám bude ráno lépe vstávat z postele.

 

2. JÍDLO

Nějaké dobroty jste asi také čekaly, viďte? Tento bod zde prostě musíme mít! Právě dnes se chystáme na naše oblíbené running sushi. Celý den je najednou tááák krásný!

POSHgirl Evička:

„Jsem velkou milovnicí jídla a nikdy nemám dost. Nějaká ta dobrota mi vždycky zvedne náladu i v momentě, kdy mi není úplně do smíchu... Někdy si dopřeju i klasickou americkou verzi se zmrzlinou v posteli u filmu. :-)"

3. POHYB

Jakmile budete mít maličko pochmurnou náladu, určitě si vzpomeňte na tento bod. Je i vědecky prokázáno, že pohyb odbourává negativní myšlenky. A taky to přece doporučují všechny POSHgirls! :-)

 

POSHgirl Anetka:

„Mám tak nesmírně báječný pocit, když pro své tělo něco udělám. Nejvíce si odpočinu na lekci jógy, na odbourání špatné nálady vřele doporučuji Hatha nebo Jin jógu. Zkuste si zacvičit i ráno před prací/školou, tento den bude mít úplně jiný rozměr."

 

POSHgirl Blanička:

„Už čtvrtým rokem mám celý podzim zkoušky předtančení na ples. Zaberou mi spoustu času, ale hrozně mě to baví! Tohle mi vždy zlepší celý den. :-)"

5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě
5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě

 

4. KRESLENÍ, TVOŘENÍ

Udělejte si z běžného zápisu ze školy nebo meetingu umělecké dílo. Nahraďte slovo obrázkem, ozdobte okraje. Tvořte, hrajte si!

 

POSHgirl Evička:

„Je to asi dva roky zpět, co jsem si hodně oblíbila takzvané antistresové omalovánky a doteď se jich nemůžu nabažit. Je to skvělý způsob, jak se odreagovat. Já si většinou na pozadí pouštím relaxační hudbu nebo nějaký oblíbený film a to mě úplně nabíjí pozitivní energií! Zároveň se už několik týdnů učím kreslit fashion ilustrace a tato aktivita mi taky přidává na dobré náladě :-)"

 

5. ZPĚV, HUDBA

Ten, kdo sledujte naše videa, nebo nás pravidelně navštěvuje na našem showroomu bude vědět, oč kráčí. Jednoduše zpíváme rády a často! Zkuste to také. :-)

Více prozradí specialistka na slovo vzaté, naše POSHgirl Mickey.

 

POSHgirl Mickey:

„Zpěv je pro mě přirozený relax, kterým se uvolňuji každý den. Často své kolegyně otravuji tím, že si zpívám při práci. Nejvíce tím trpí asi Kačka, které zpívám snad při každém natáčení do našeho Youtube kanálu. Nejlépe si zazpívám na showroomu večer po zavíračce. Showroom má podle mě skvělou akustiku. :-D

Doposud si nikdo z vrátnice naší budovy nestěžoval, takže v tom hodlám pokračovat!"

5 věcí, které Vás zaručeně udrží v dobré náladě

Tyto dílčí tipy nejsou žádným instantním návodem, jak mít vždy dokonalou náladu, ale nám vždy fungují!

A jak si udržujete úsměv na tváři Vy? :-) Těšíme se na Vaše komentáře.

S láskou a dobrou náladou

Vaše POSHgirls 

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?