Hledat

Domů

Na ples v sukni?! Podle nás...

Krásný podzimní den přejeme,je to tady! Plesová sezóna začíná a je nám jasné, že i Vy chcete být královnou parketu! :-) Podařilo se nám najít něco, co Vám opravdu vyrazí dech.

Na ples v sukni?! Podle nás...

Zřejmě už jste je viděly... ano, jsou to naše milované Sissi sukně se kterými se chlubíme úplně všude. Není se ale čemu divit, že? :-) Nemůžeme se dočkat, až je samy vyvětráme!

Musíme na úvod říct, že tyto krásné sukně si žádají vyšší postavu, aby opravdu vynikly. Dnešní inspiraci uvidíte na naší POSHmodelce Domče, která se pyšní výškou 180 cm a veškeré lodičky obula s podpatkem kolem 10 cm.

Sukně však stále krásně vynikne při výšce 170 cm, jen je potřeba sukni o něco málo zkrátit. :-) Pro šikovnou švadlenku úkol opravdu jednoduchý a samozřejmě Vám tuto službu za malý poplatek nabízíme i my!

Na ples v sukni?! Podle nás...

 

 

 

PRVNÍ OUTFIT. :-)

Naše favoritka Sissi magentová body topem Bertie v bílé... ♥ Tuto sehranou dvojku jsme doplnily o bílé psaníčko a lodičky Yourney.

DRUHÝ OUTFTIT

Výrobce pro nás ušil i tuto božskou bílou Sissi. Bílou můžete zkombinovat s jakoukoli barevnou variantou, která Vás jen napadne! :-)

Body top je podle nás k sukýnce s vyšším pasem nejlepší volba. Při tanci se nebude nikam posouvat a budete se v něm cítit maximálně pohodlně. My jsme vybraly body top Teresa.

A naše oblíbené starorůžové lodičky Daisy. Nečekané, že? :-) My si s tou starorůžovou nedáme pokoj.

Na ples v sukni?! Podle nás...
Na ples v sukni?! Podle nás...

TŘETÍ OUTFIT

Páni! Více královsky modrou si snad ani neumíme představit...

..doplňky stačí doladit do stejného odstínu jako sukni, aby vše hezky ladilo. Černý Body top Bertie nechá sukni hezky vyniknout. U takto výrazného kousku jako je sukně Sissi se držte pravidla: méně je více! :-)

Psaníčko Fame a páskové lodičky Asura se zlatými detaily se postarají o došperkování celého looku.

Malé shrnutí k dnešní plesové inspiraci?

  • stačí dvoubarevná kombinace a stejně uděláte parádu!
  • doporučujeme body top, který Vás nikdy nezradí a nevykoukne ani při těch největších tanečních kreacích
  • dbejte na zajímavé detaily i šperky, které celý outfit dokážou pozvednout

Pro dnešek se loučíme a brzy jsme zpět s dalším článkem! :-)

S láskou

Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?