Hledat

POSHnews

POSHme hledá nového majitele

Vážené zákaznice,

obracím se na Vás s nabídkou, která není úplně standardní. Věřím ale, že s ohledem na náš vztah, který s Vámi jako POSHme budujeme, je tato forma na místě.

POSHme je na trhu společenské módy od roku 2014, za tu dobu jsme Vám dodali převážně společenské šaty za desítky milionů. Bohužel s covidem jsme dostali tvrdou ránu. Toto těžké období jsme díky Vám zvládli, bohužel nám - a jmenovitě hlavně mně - došel dech. POSHme v tuto chvíli chybí leader, který by značku uchopil a vedl dál se silnou vizí.

Vždy jsem se držel v rámci POSHme v pozadí pouze v pozici majitele a budování značky a celé komunity kolem POSHme nechával na POSHgirls. Těm jsem se snažil vytvářet prostředí, ve kterém měly možnost mít Vás, naše zákaznice, vždy na prvním místě.

V současné době to ale nestačí, v POSHme je mnohem méně lidí než před covidem, a pokud chceme aby bylo úspěšné, nutně leadera potřebuje. Já tuto roli nechci v tuto chvíli zastávat, jelikož jsem čerstvý táta a spolu s jinými projekty, které mám, již na to nemám prostor a energii.

Proto tímto dopisem nabízím POSHme k prodeji. Podmínkou je, aby nový majitel měl silnou vizi, kam POSHme dál směřovat a zároveň musí mít zkušenosti z e-commerce - dnes je to již tak komplexní obor, že by nebylo zodpovědné firmu předat někomu, kdo by byl v tomto oboru úplným nováčkem. Pokud se v této roli vidíte, nebo víte o někom, kdo by měl zájem podíl ve firmě odkoupit, budu rád za propojení k jednání. Kontakt na mě je tomas.michalec@mobilie.cz.

Důležitá informace pro Vás všechny - minimálně tuto plesovou sezónu tu pro Vás budeme nachystaní Vám poradit a dodat šaty, ve kterých budete královnami plesu.

Děkuji za zvážení této nabídky.

S pozdravem

Tomáš Michalec

majitel POSHme.cz

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?