Hledat

POSHnews

Soutěž na Instagramu o 10x dárkový poukaz

Milé dámy, pozor!!

Největší soutěž v historii POSHme. Soutěž o 10 dárkových poukazů v hodnotě 1000 Kč na nákup v našem e-shopu i showroomu. Soutěž probíhá na našem Instagramu, rychle tedy tam.

Těšíme se na vaši účast :-)

 

DETAILNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE

Pořadatel soutěže: Pořadatelem soutěže o 10 dárkových poukazů na nákup v hodnotě 1000 Kč (v internetovém obchodě www.poshme.cz nebo v kamenné prodejně pořadatele) a 1 doprovodný v hodnotě 500 Kč je společnost MAYA CZECH s.r.o., IČO: 292 687 53, DIČ:CZ29268753, se sídlem Veslařská 153/136, Jundrov, 63700 Brno. Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Brně, oddíl C, vložka 69617. (dále jako “pořadatel“)

Doba a místo konání soutěže: Soutěž bude probíhat na sociální síti Instagram, na oficiálním instagramovém profilu pořadatele. Pořadatel na sociální síti Instagram působí pod názvem poshmecz a nachází se na internetovém odkazu: https://www.instagram.com/poshmecz/. Soutěž se koná od úterý  15. 3. 2022 (19:00) do úterý 22. 3. 2022 (23:59). 

Účast v soutěži: Soutěže se může zúčastnit každý s výjimkou zaměstnanců pořadatele a osob blízkých zaměstnanců pořadatele ve smyslu § 116 zákona č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku. Soutěžící se do soutěže zapojí, když pod soutěžní příspěvek, který bude uveřejněn 15. 3. 2022 v 19:00 na oficiálním instagramovém profilu pořadatele zareagují podle u příspěvku speficikovaného způsobu. Konkrétně se jedná o sledování profilu, označením v komentáři přátel a případně též sdílením soutěže ve stories uchazeče s označením instagramového profilu pořadatele. 

Účastí v soutěži soutěžící potvrzují, že je jejich účast dobrovolná a platná. Ze soutěže budou automaticky vyřazeny vulgární komentáře v rozporu se zásadami morálky a slušnosti a zároveň budou vyřazeni soutěžící, u nichž prokážeme, že jejich jednání v soutěži je podvodné či nevhodné.

Výhra: Výhru získává celkem 11 výherců. 5x poukaz v hodnotě 1000 Kč získává 5 soutěžících, 5x poukaz v hodnotě 1000 Kč získává 5 označených přátel, 1x poukaz v hodnotě 500 Kč vyhrává uchazeč, co soutěž nasdílel ve stories. Výherci budou vybráni na základě odborné poroty pořadatele dle vlastního úsudku a volby. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od vydání a lze jej použít na nákup zboží na e-shopu www.poshme.cz nebo v kamenné prodejně pořadatele, která se nachází na adrese Královopolská 3052/139, Brno, 61200. Poukaz nelze kombinovat s jinými slevovými kódy.

Způsob předání výhry: Pořadatel vyzve výherce v odpovědi na soutěžní komentář o zaslání soukromé zprávy na instagramový profil pořadatele, kde se domluví na předání výhry. Pokud se pořadateli nepodaří do 3 pracovních dní od ukončení soutěže vítěze kontaktovat, ztrácí tento soutěžící nárok na výhru a výhra tak propadá. Pořadatel zároveň označí a jmenuje výherce v samostatném příběhu na Instagramu. 

Zvláštní ustanovení: Soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely předání výhry. Pořadatel má právo vyloučit soutěžícího ze soutěže, pokud porušuje pravidla, snaží se sám nebo pomocí jiných osob získat výhru podvodným způsobem, jedná v rámci soutěže v rozporu s dobrými mravy či jakýmkoli způsobem poškozuje dobrou pověst pořadatele a to bez náhrady nákladů či škody, která by vyloučením mohla soutěžícímu vzniknout.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoliv změnit, soutěž bez udání důvodu zkrátit, prodloužit, odložit, přerušit či bez náhrady ukončit. Případnou změnu pravidel pořadatel vhodným způsobem zveřejní na svém instagramovém profilu a do poznámek těchto pravidel.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti jejich odvolání. Soutěžící berou na vědomí, že na místo výhry není možné požadovat peněžní plnění. Pořadatel soutěže nenese odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrou a jejím používáním.

V Brně 15. 3. 2022


 

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?