Hledat

POSHnews

Představujeme: Autorské sukně Missi

Milé dámy, jistě jste zaznamenaly, že naše maxi sukně Sissi sklidily obrovský úspěch. Jelikož jsou tyto sukně spíše záležitostí plesové sezóny, přicházely nám každý den poptávky na jarní verzi oblíbené Sissi. Daly jsme hlavy dohromady a pustily jsme do díla.

Příběh sukní Missi

Fáze 1: Střih

Jaro je slunečné, teploty milé, bylo nám tedy jasné, že plesovou sukni Sissi musíme zkrátit tak, abyste mohly odhalit nožky. Otázkou ale bylo, jak moc? Pod kolena, nad kolena, do půlky stehen? Nakonec jste jsme se na základě průzkumu na našem Facebooku rozhodly pro zkrácenější midi délku, kousek pod kolena. Pravdou je, že se naše cílová skupina proměňuje z mladých dívek na již zralé ženy a ty dávají přednost elegantní délce, co neodhaluje kolena. Navíc, pokud by chtěl někdo sukni kratší, zkrácení na míru je vždy možností. 

Fáze 2: Látka

Po volbě střihu přichází na řadu výběr látky. Ptaly jsme se navzájem, ponecháme tu, kterou používáme na sukně Sissi? Nebo zvolíme nějakou matnou variantu, třeba s větší gramáží? Nebudou zákaznice chtít na jaro něco spíše odlehčenějšího? Kdepak. Sukně jsme ušily z identické látky. Proč? Protože je prostě tak krásná! Je plná glancu, bravury a sebevědomí. 

Fáze 3: Odstíny

Domluvily jsme se, že do rozjezdu vydáme sukni v pěti prvotních odstínech. Romantické růžové, praktické černé, vkusné námořnicky modré, hrdé švestkové a mysticky lahvově zelené. Pokud jste expresivní povahy a rády se fintíte bez potřeby speciální události, unosíte sukni v jakémkoli zmíněném odstínu klidně do práce. Nicméně, je naprosto ideální na svatby. Ať už v růžovém odstínu jako dress code pro družičky, tak v modré pro maminky nevěst nebo v lahvově zelené pro svědkyně. V černém odstínu je sukně vhodná do divadla, na romantickou večeři nebo s kamarádkami na drink. A švestková? Na ní je báječné, že se dá unosit v kterékoli roční době. Pokud bude o sukýnky tak velký zájem, jak předpokládáme, věříme, že škálu barev ještě rozšíříme.

Fáze 4: Název

Přiznáme se Vám, chtěly jsme, aby se jmenovaly hezky česky, ale rozhodly jsme se nechat vybrat název Vás, v naší facebookové anketě, a na plné čáře vyhrálo jméno Missi, tedy zkratka od midi Sissi. Musíme uznat, hned se nám to zalíbilo a rovnou jsme jim tak začaly privátně říkat. Tím bylo vymalováno a rozhodnuto.

Kombinování se nekladou meze

Zbývá už jen sáhnout po vhodné halence či topu, kterých máme na našem eshopu i showroomu v Brně opravdu mnoho! Sukně tak pokaždé bude vypadat úplně jinak. Jednou ji můžete nosit s puntíkatým topem v retro stylu, podruhé zvolte krajkový top a můžete v ní vyrazit na svatbu. Krásně ale vypadají i s košilí, třeba právě do práce. A víte co? Doplňte klidně sukni o nějaký zajímavý pásek nebo stuhu. Hned bude působit neokoukaným dojmem.

Parádění se zase vrátí do módy

Víme, že se Vám asi zdá, že teď není úplně vhodná doba ukazovat Vám naše novinky. Svatby se nekonají, práce se přesouvá na home office, konference jsou zrušené, romantické schůzky v kině se konají v pohodlí našich obývacích pokojů. Ale nebojte, když se budeme chovat zodpovědně, vrátíme se v létě do běžného života. Budeme se zase fintit a užívat si doplňování svých šatníků, a proto je dobré, abyste už teď měly o takhle krásných kouscích povědomí.

Držte se, kochejte se, odpočívejte. 

S láskou 

Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?