Hledat

Domů

Není balzám jako balzám

Už jste našly ten svůj vysněný balzám, který nejen, že krásně voní, ale také perfektně hydratuje rty?

Není balzám jako balzám

Rty v tomto období potřebují neodmyslitelně zvýšenou péči. Jak na to?

Není balzám jako balzám

Změny počasí dávají vašim rtům zabrat

Podzim je tady a společně s ním přišlo i větší ochlazení. Předpověď počasí mluví jasně. Už nás nečekají ty horké, letní dny, ale postupné ochlazovaní a mrazy. To ale neznačí nic dobrého pro naši pokožku. Rty si prochází změnami teplot a dostávají nejvíce zabrat.

Máte problém se suchými rty? Praskají vám? Je vám to nepříjemné? Tento pocit moc dobře známe. 

Co stojí za suchými rty?

Není to jen změna počasí, která dává vašim rtům zabrat. Dalšími častými důvody může být klimatizace, topení, či dokonce dlouhotrvající rtěnky. Jednou ze zajímavostí jsou také bělicí pasty na zuby, které dle odborníků na rozdíl od zubů, rtům neprospívají.

Další důležitou informací jsou mazové žlázy, které jako jediné od zbytku obličeje rty nemají. Jedná se opravdu o spoustu faktorů, které mohou vašim rtům přitížit. 

Není balzám jako balzám
Není balzám jako balzám

Lék je jen jeden

Jedinou možností jak vysušeným, popraskaným rtům předejít jsou balzámy na rty, které vám tento problém zcela vyřeší. To, že nyní rty popraskané nemáte, ještě neznamená, že máte vyhráno. Během těchto chladných dnů se rády objevují bílé šupinky, které nikdy nespí! Mohou se ukázat klidně ve tři odpoledne, kdy budete mít důležité obchodní jednání.

Velmi podstatné je dodržovat pravidelnost a sáhnout po dobrém balzámu, pokud si rty namažete jednou za týden či budete mít balzám, který rtům neprospívá, tak je cela snaha zbytečná. 

Řekněte stop suchým a popraskaným rtům!

Máme pro vás par tipů, které mohou být vaši spásou. Ať už sáhnete po balzámu v tyčince, v tubičce, kelímku, přírodním, luxusním či za pár korun. V současnosti je dostupných balzámů více než mnoho!

EOS

Rozhodně nešlápnete vedle, tato investice se opravdu vyplatí. EOS již na první pohled má co nabídnout. V perfektních designech se nachází rozhodně něco, co vás nezklame. Spolehlivě hydratuje, balzám je šetrný k vašim popraskaným rtům a dokáže je brzy nahodit do své parády! Balzám nebarví a zanechává lesk.

Není balzám jako balzám
Není balzám jako balzám

LABELLO

Tuhle klasiku zná snad každý. Balzám na rty v tyčince, který je navíc bez minerálních olejů. Tyčinku pořídíte v nejrůznějších vůních, velmi nás baví růžové Labello, které zanechává krásnou narůžovělou barvu rtů. Nepostradatelný na cesty. Za nízkou cenu máte naprosto hezky hydratované rty.

CATRICE VOLUMIZING LIP BALM

Balzám na rty, který na první pohled vypadá jako obyčejná rtěnka, ale není tomu tak. Vašim rtům dodá potřebou péči, hydrataci a k tomu všemu jemně rty tónuje. Balzám je dostupný v několika barevných variantách.

Dodržujete exfoliaci?

Paráda. Kvalitní balzám už máte, ale pokud opravdu na suché rty trpíte či jen chcete dodržovat prevenci, pak je tohle to pravé ořechové. 

Exfoliace. Už jste slyšely o tomto pojmu? Obyčejným, měkkým kartáčkem si každý večer na sucho promasírujte rty. Uvidíte, že se nejedná o žádný hloupý nápad, ale naopak o perfektní vychytávku. Doporučuje se také DIY recept - zamíchat půl lžičky medu s třtinovým cukrem nanést na vaše rty. 

Není balzám jako balzám

Ne nadarmo se říká "není balzám jako balzám" sáhněte proto po tom, který by zato mohl stát. Vyzkoušejte balzám, o kterém už jste četla/slyšela spousty dobrých recenzí či vám ho doporučila kamarádka. Spoustu z nás je věrných několik let jedné značce, kterou máme ověřenou. Rozhodně zde neplatí čím dražší, tím lepší. Velmi dobrým příkladem je třeba zrovna Labello, které jsme zmiňovaly v tomto článku.

Každá z nás jsme jiná, každé z nás vyhovuje něco jiného či každá máme jiné preference.

S láskou

Vaše POSHgirls ♥

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?