Hledat

Domů

Top citáty o botách

Představte si, kdyby se v čele vojska na bitevním poli objevila žena ve výstavních BOTÁCH na podpatku. To by se, milé dámy, psaly dějiny úplně jinak. Ano, boty jsou naše vlajková loď, do které ráno vklouzneme a plujeme vstříc denním zážitkům. Na dobře padnoucích čistých botách doslova stavíme naši eleganci, a to si o nich myslí i známé osobnosti. „Dejte dívce ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět!“ Marilyn Monroe (americká herečka, modelka, zpěvačka a producentka) „Dobrá žena s dobrým párem

Top citáty o botách

Představte si, kdyby se v čele vojska na bitevním poli objevila žena ve výstavních BOTÁCH na podpatku. To by se, milé dámy, psaly dějiny úplně jinak. Ano, boty jsou naše vlajková loď, do které ráno vklouzneme a plujeme vstříc denním zážitkům. Na dobře padnoucích čistých botách doslova stavíme naši eleganci, a to si o nich myslí i známé osobnosti.

Top citáty o botách

„Dejte dívce ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět!“ Marilyn Monroe (americká herečka, modelka, zpěvačka a producentka)

„Dobrá žena s dobrým párem bot nemůže být nikdy ošklivá.“ Coco Chanel (francouzská módní návrhářka)

„Boty změní řeč vašeho těla i váš životní postoj. Pozvednou vás fyzicky i psychicky.“ Christian Louboutin (francouzský návrhář luxusní obuvi)

“Jedna bota může změnit váš život.” Popelka (obyčejná česká dívka)

“Lidé mi říkají, že jsem jim zachránil manželství. Boty, které ženu udělají šťastnou, něco stojí, ale je to levnější než rozvod.” Manolo Blahnik (španělský módní návrhář českého původu)

“Boty musí mít vysoké podpatky a platformy, postaví tak ženu na podstavec krásy.” Vivienne Westwood (britská módní návrhářka)

“Průměrná žena se zamiluje sedmkrát do roka, pouze šestkrát jsou její láskou boty.” Kenneth Cole (americký módní návrhář)

“Můžu být klidně i nahá, pokud mám na sobě ten správný pár bot.” Anna Dello Russo (italská módní novinářka a módní maniak)

“Nebojím se výšek, viděl jsi moje boty?” Carrie Bradshaw (hlavní hrdinka seriálu Sex ve městě)

"Pořád mám nohy na zemi, jen jsem začala nosit lepší boty." Oprah Winfrey (moderátorka, herečka a producentka)

„Nejlepší způsob, jak zapomenout na všechny trampoty, je vzít si malé boty.“ Halina Pawlowská (česká spisovatelka, scénáristka, publicistka a vydavatelka)

 

Ženy zkrátka boty milují. Proč by si jinak Beyoncé kupovala nejdražší boty na světě za skoro 8 milionů a Carrie ze Sexu ve městě vybílila prodejny bot na celém Manhattanu, i když třeba zrovna neměla na chleba?

Top citáty o botách

Udělejte si i vy radost při pohledu na svou vlastní sbírku. Který pár je vám nejmilejší? :-)

S láskou ♥

Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?