Hledat

Domů

Jaká bude asi barva roku 2020?

Letošní barvou roku je sytě korálová, jaká bude příští rok?

Jaká bude asi barva roku 2020?

S námi budete vždy v obraze! Začtěte se do nejzajímavějších novinek v oblasti módy pro jarní a letní období.

Jaká bude asi barva roku 2020?

Prahne vaše srdce po modrých a modrozelených odstínech?

Ani se nenadějeme a je tu rok 2020. S ním přichází i otázka, jaká asi bude oblíbená barva pro nastávající rok? Díky institutu Pantone to již nyní víme, a s radostí se s vámi o to podělíme. 

Podle Patone bude hlavní barvou sezóny (jaro-léto) korálová modrá "Bleached Coral". Co na to říkáte, máte rády tento odstín? 

Na konečné rozhodnutí si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, ovšem už teď je jasné, že vzhledem k situaci bude hrát hlavní roli představa mořského dna. Řeč je tedy o hlubinných či odumřelých korálových odstínech, které se dají perfektně sladit a mezi sebou mixovat. Taková tyrkysová se šedou, výrazně žlutá s tmavě tyrkysovou, to zní fantasticky!

Pokud se tyto vize nezmění, pak milovníky modrých a modrozelených odstínu zcela jistě potěšíme. Máme zato, že sytě modrá a zelená patří mezi barvy, které jsou nejen velmi krásné, ale také se dají opravdu hezky kombinovat a sestavování outfitů bude naprostá hračka i zábava!

Jaká bude asi barva roku 2020?
Jaká bude asi barva roku 2020?

Nebojte se kombinovat

S modrou barvou toho moc nevymyslíte? Ba naopak. Barvu lze dokonale sladit jak s bílou, černou, šedou, tak i třeba se zlatými nebo stříbrnými doplňky. 

Pokud si rády s outfitem hrajete či máte rády různé barevné kombinace, pak je jen na vás jestli modré sako zkombinujete třeba s červenou nebo zelenou barvou.

A co taková kombinace modré s jinými barvami duhy? Vyzkoušejte to!

Módní barvy roku 2020

Jak už jsme zmínily v samotném úvodu, tak barvou roku je modrá - od klidné, sytě modré až po zelenou.

Které další barvy budou šik? Baby modrá i tmavě modrá dodá vašemu outfitu veselost a svěžest. Růžová, oranžová až po vínově červenou - to jsou odstíny, které snad nevyjdou z módy nikdy. Minimálně za červenou barvu bychom daly ruku do ohně. S vínovou rtěnkou, lakem na nehty třeba v kombinaci se sukní nešlápnete vedle nikdy. Věděly jste, že tato barva také skrývá Královskou moc a vyrovnanost?

Jaká bude asi barva roku 2020?
Jaká bude asi barva roku 2020?

Zelená - arcadia značí něžnost a působí uklidňujícím dojmem. Mimo to, pohled na ni napomáhá regeneraci a načerpání nových sil. Skvěle také lze kombinovat kvetoucí Dahliu či světle nebo tmavě fialovou. 

Večerní šaty barvy čokolády se zlatými doplňky z vás udělají královnu večera. Nezapomeňte na to, že v jednoduchosti je krása.

Vyzkoušejte sladit šedou a růžovou barvu či šedou a modrou - nezpochybňujte tuto kombinaci, šedá barva v žádném případě nepředstavuje smutek. Často se říká, že je "upírem barev", protože svým způsobem snižuje sytost jiných barev.

Chcete mít trendy vlasy?

Dle Pantone budou na jaře frčet všechny odstíny červené barvy. Přechod z tmavé po světlejší dodává krásný a přirozený objem vlasů a značí originalitu. U brunetek značí objem vlasů opačný přechod, a to ze světlé do tmavé.

Velmi populární jsou barevné prameny vlasů v nejrůznějších barvách.

V létě budou IN světlé (popelavá blond, písečná blond, karamelová blond) i tmavé odstíny (tmavě hnědá, karamelová, kávová).

Jaká bude asi barva roku 2020?

Barvy laků na nehtu jaro/léto?

Na jaře by bylo dobré odložit červenou a vyměnit ji za růžovou, blankytně modrou či třeba světle zelenou či šedou barvu. 

Pokud patříte mezi příznivce potisků a vzorovaných nehtů, pak s květinami ani zvířaty nešlápnete rozhodně vedle.

Na podzim zase můžete sáhnout po vínovém laku na nehty! 

Příští rok bude v módě klasický, jemný a přírodní make-up. Ovšem vše se vždy odvíjí od vašeho outfitu. Říká se, že jaké máte oblečení, takový by měl být i make-up. Mnoho žen volí výraznější make-up na večerní party, oslavy či pracovní večírky, který kombinují s výraznějšími šaty.

Milé dámy, věříme, že jste se inspirovaly a dozvěděly spoustu novinek, které se týkají barevných kombinací pro jaro/léto 2020. Baví vás tyto trendy? My se vždy rády do těchto článků začteme a dozvíme plno nových a zajímavých informací v oblasti módy (to my zkrátka můžeme).

S láskou

Vaše POSHgirls ♥

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?