Hledat

Domů

5 telenovel, kterými jsme žily

Mládí? Bez těchto seriálů by to nebylo ono.

5 telenovel, kterými jsme žily

Každý den ve stejný čas, vždy jsme byly nachystané a připravené už pár minut před začátkem dalšího dílu.

5 telenovel, kterými jsme žily

Devadesátkové telenovely

Tak schválně, najde se tu někdo, kdo minimálně jeden z těchto seriálů nesledoval? Vsadíme se, že jste alespoň jednomu podlehly! Není se čemu divit, devadesátkové telenovely se řadí mezi srdcovky mnoha žen.

Šíleně přehnaný děj, pořádné zvraty a ty herecké výkony, ajéje. Pojďte si společně s námi připomenout 5 telenovel, které vám v mládí nemohly uniknout a poctivě jste hltaly každý díl! Výhodou bylo to, když vám nějaký unikl, nic hrozného se nestalo.

1. Esmeralda

Kdo tenkrát neviděl Esmeraldu, jako by nebyl! 

Tato poutavá romantická telenovela si získala oblibu jak u mladší, tak i u starší generace žen - a dokonce i u mužů! Dodnes si pamatujeme kouzlo zelené barvy, která provázela seriál téměř všemi díly. Osud Esmeraldy a Josého, následně vývoj děje chytl naprosto každého. Také jste brečely, když jste se dozvěděly, že Esmeralda může vidět?

V České republice existuje 18 jmenovkyň s tímto jménem, jehož nesla hlavní hrdinka, která nás provázela touto seriálovou závislostí. 

5 telenovel, kterými jsme žily
5 telenovel, kterými jsme žily

2. Divoký anděl

Populární, chytlavá komedie a Natalie Oreiro. Přesně to vystihuje Divokého anděla.

Zamilovaný příběh, který se odehrával mezi Ivem a Milagros, byl každým dílem zajímavější a peprnější. Mili, trhlá fotbalistka, uklízela u rodiny Iva, který byl naopak rozmazleným frajírkem. 

Seriál plný dobrých vtipů, zvratů, a co by to bylo za správnou telenovelu bez pořádné záporačky!

3. Má tlustá Valentýna

Valentýna, na tu přeci ani nejde zapomenout.

Telenovela byla opravdu zajímavá, už jen z toho důvodu, že hlavní hrdinka byla jiná než ta, na kterou jsme běžně zvyklé. Valentýna neměla postavu modelky a její vzhled odpovídal klasické šprtce. K tomu všemu se zamilovala do svého bratrance -  a co teď? Naštěstí vše bylo jinak. Valentýna se po letech vrací jako krásná, hubená žena s pseudonymem, takže ji nikdo nepoznává. 

Příběh plný emocí, zvratů a lásky.

5 telenovel, kterými jsme žily
5 telenovel, kterými jsme žily

4. Rosalinda

Rosalinda byla nádherná, sympatická 20ti letá žena, která prodávala květiny a zdobila luxusní restauraci. Později se ji s Fernandem, se kterým šťastně žije, narodí dítě. Zvrat nastává, když Fernando zjistí, že Rosalindina matka zabila jeho otce, v té chvíli od ní odchází i s dítětem. Hlavní hrdinka tento nápor nezvládá a zblázní se.

Ovšem nakonec vše končí, tak jak má! Velmi chytlavý děj.

5. Ošklivka Betty

Pokud pracujete ve světě módy, pak je perfektní image nepopsatelně důležitá. Své o tom věděla i Betty, která měla v tomto případě velkou smůlu. Staromódní brýle, špatná pleť či zanedbaný vzhled. Betty je ovšem velmi pracovitá, učenlivá a zodpovědná. Tak jak to už bývá, Betty je nešťastně zamilovaná do prezidenta společnosti, smutná a odsouzená k posměchu od kolegyň.

V roce 2008 se na televizních obrazovkách objevila Ošklivka Katka, kterou režiséři zpracovali dle kolumbijské telenovely, Ošklivky Betty.

Tento seriál se objevil díky své popularitě na televizních obrazovkách dvakrát.

5 telenovel, kterými jsme žily

Tak co, milé dámy, našly jste se v tom? Tato pětka, si myslíme, že patří mezi ty, které nešlo přehlédnout a jednoznačně jsme je dokázaly hltat do posledního dílu. 

Doufáme, že jste si s námi hezky zavzpomínaly a třeba si zase jednou, tu oblíbenou kolumbijskou telenovelu pustíte.

S láskou

Vaše POSHgirls ♥

 

Zdroj fotek: ČSFD.cz

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?