Hledat

Domů

Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!

Tento kousek by ve vašem šatníku zkrátka neměl chybět.

Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!

Neschovávejte se. Buďte svá a stylová!

Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!

S koženkou nešlápnete vedle nikdy

Stále přemýšlíte nad koupí koženky? Rozhodně jděte do ní! Tento módní kousek zkrátka nikdy nevyjde z módy. A víte, co je na ní tolik super? Vynosíte ji téměř v každém ročním období, takže se nemusíte bát, že by vám doma ležela.

Na jaře je naprosto ideální, krásně ji zkombinujete s klasickým kardiganem, riflemi a kabelkou. 

A co v létě? Také se dá. Při chladnějších večerech budete rády, že takovou koženku máte po ruce. Na podzim se můžete zase vyfiknout s nějakým pěkným svetříkem, v kombinaci s černou koženou bundou budete naprosto šik! Že ji v zimě nevynosíte? Nemusí tomu tak být. Ženy i dívky rády nosí koženou či riflovou bundu a na to si ještě obléknout zimní. Proč ne?

Dámy, vidíte? Opravdu perfektní módní kousek, který když si pořídíte, tak se na něj prášit rozhodně nebude!

Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!
Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!

Motorkářská bunda? Už dávno ne!

Koženou bundu už dávno nenosí motorkáři či metalisté. Nejen ženy, ale i muži ji mají v oblibě - není se čemu divit! Kožená bunda se dá perfektně sladit jak k šatům, tak i k riflím! Koženky jsou nejen velmi stylové, ale i pohodlné a teplé. A co doporučíme my, tak kombinaci s retro šaty! Budete se divit, jak perfektně vyniknout červené šaty s puntíky v kombinaci s černou koženou bundou!

Až si z vás příště bude někdo dělat srandu, že vypadáte jak na motovýlet, tak ho rychle vyveďte z omylu! :-)

Tvoření outfitů vás bude mnohem více bavit!

Baví vás střídat outfity? S tímto kouskem to jde téměř samo. Dnes existuje opravdu spoustu druhů a barev kožených bund, že nebudete ani vědět, kterou si pořídit dříve. 

Velmi oblíbené jsou poslední dobou křiváky, tedy koženky se zipem nakřivo, často mají více kapes, cvočků či jiných dekorací, ale nemusí tomu tak být. A pokud vás neláká běžná černá, poohlédněte se po barevných bundičkách. Na jaro v pastelových odstínech, na podzim například ve vínové nebo hořčicové.

 

Kožená bunda jen pro motorkáře? Kdepak!

Milé dámy, pokud uvažujete o koupi koženky, pak vězte, že se jedná o opravdu dobrou investici. Věříme, že po přečtení našeho článku jste si uvědomily, že je to "must have" kousek, který zkrátka je pro mnohé z nás opravdu důležitý - dokonce až nenahraditelný!

S láskou

Vaše POSHgirls 

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?