Hledat

POSHtip

Zjistěte víc o značce Guntina

Už jste slyšely o trendy kouscích, které máme od našeho milovaného dodavatele? Pokud stále nevíte, o čem je řeč, pak neváhejte číst dále.

Zjistěte víc o značce Guntina

Lotyšskou značku Guntina si zkrátka zamilujete.

Zjistěte víc o značce Guntina

Guntina

Guntina? To jsou maxi šaty, krajkované šaty, šaty nad kolena, halenky, sukně nebo třeba šaty s potiskem. Pod touto značkou si představíme naprostý ráj na zemi. Nejen, že kousky jsou velmi nádherné, ale také jsou opravdu precizně zpracovány s láskou s každý kus vypadá jako hotové umění.

Mimo výše zmíněné kousky se značka zabývá také výrobou kabelek a opasků.

Dámy, už jste někdy slyšely o švadlence jménem Gunta Jonina (na fotce dáma vpravo)? Ta právě stojí za touto špičkovou prací, která se skrývá pod značkou Guntina. Její práce je opravdu na světové úrovni, pracuje s nejkvalitnějšími látkami a nechává si na své práci opravdu záležet. Svou živnost nastartovala již před 15 lety.

Právě proto, že každý kousek je originální, plný ženskosti a elegance, nás tato značka tolik baví! Modely bývají často kusově limitované, proto pokud vás něco nadchne. tak doporučujeme na nic nečekat. Navíc je Gunta neskutečně milý a srdečný člověk. Někdy nám jako dáreček posílá pravé lotyšské čokoládky a bonbóny, a to je vám pomlsáníčko. Mňam, mňam.

Kvalita, ženskost a styl - to je Guntina.

Zjistěte víc o značce Guntina
Zjistěte víc o značce Guntina

Kamenná pobočka

Pokud se rozhodnete si udělat výlet do Lotyšska, pak vám, milé dámy, rády doporučíme udělat si zastávku přímo v jejich obchůdku. Již ze samotných fotek můžete vidět, že to tam vypadá opravdu kouzelně. Prodejna je plná nádherných kousků v nejrůznějších barvách.

Guntina vás přivítá s otevřenou náručí každý všední den od 10:00-20:00 hodin, ale také i v sobotu stejného času. Počítejte s tím, že v neděli mají zavřeno.

Garderóba pro každou příležitost

Ať už potřebujete šaty na narozeninovou oslavu, promoce, rozlučku se svobodou či k jiné významné příležitosti, pak je zde rozhodně z čeho vybírat

V naší nabídce naleznete šaty či sukně různého typu. Pokud se nevíte rady, tak můžete zavítat na náš shoowroom, kde vám mile rády pomůžeme vybrat to, co vám opravdu padne. ♥

Zjistěte víc o značce Guntina

Milé dámy, věříme, že nyní znáte značku Guntina už naprosto všechny! Doufáme, že jsme vám informace o této značce lépe přiblížily a vy tak s hrdostí budete vědět, co máte za kvalitní kousek v šatníku!

S láskou

Vaše POSHgirls ♥

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?