Hledat

POSHtip

10 faktů o microbladingu

Microblading či vláskování obočí je permanentní make-up, který se postará o to, abyste každé ráno měla své obočí výrazné a upravené. Už žádné zbytečné úpravy, tento 3D efekt opravdu dlouhou dobu vydrží.

10 faktů o microbladingu

Obočí tvoří velmi velkou a důležitou část obličeje. Říká se, že obličej bez upraveného obočí je jako obraz bez rámu, něco na tom zkrátka bude! Pojďme si říci více, o této formě úpravy obočí.

10 faktů o microbladingu

1. Jediná forma úpravy, která v současnosti dokáže vytvořit přirozený tvar vašeho obočí. Zvýrazní nejen obličej, ale celkový vzhled. Pomocí vláskování zmizí i drobné nedostatky. Není žádný problém, pokud máte pár chloupků světlejších či vám obočí špatně roste.

2. Microblading je prováděn odborníky, kteří pomocí speciálních jehel vykreslují jednotlivé chloupky obočí. Touto formou docílíte přirozeného obočí.

3. Pokud si vyberete odborníka, který se této formě úpravy obočí věnuje, pak vám, milé dámy, obočí vydrží upravené klidně až 2 roky.

4. Délky chloupků, které se vykreslují jsou různě dlouhé, tím prakticky tvoří přirozený look. K dispozici jsou různé odstíny.

5. Bolí to? Jedná se o krátký a malý řez, který lze přirovnat ke škrábnutí. Každá má práh bolestí jiný, ale nejedná se o nic, co by jsme my, ženy pro krásu nevydržely, není tak?

Ve spoustě salónech vám bude poskytnuta káva a relaxační hudba. V mnoha případech klientky u celého procesu i usínají.

10 faktů o microbladingu
10 faktů o microbladingu

6. Omlazení a rozzáření. Mnoho žen, se rozhoduje pro tuto formu úpravy z těchto důvodů. 

7. Perfektní volba pro ty, kterým obočí roste špatně, neroste nebo si ho v mládí špatně vytrhaly.

8. Konzultace jsou prováděny v každém případě. Dámy si nechají poradit od odborníka a společně se dohodnou, která úprava bude nejvhodnějším východiskem. Nenechte se odbýt. Ptejte se. Správná kosmetička či odbornice velmi ráda zodpoví na vámi položené veškeré dotazy.

9. Před tím, než se rozhodnete pro výběr salónu je dobré si pár důležitých informací pozjišťovat. Zajímejte se o to, jak obočí vypadá před/po zákroku, jestli má daná odbornice certifikát, jaká je cena a čistota salónu.

10. V neposlední řadě je dobré dát na rady kamarádek či příbuzných, které už na této úpravě někde byly. Pokud vám některá z nich doporučí služby u určité osoby, pak na tyto reference dejte spíše než na ty, které se dočtete na internetu. Mnoho referencí se dá dnes psát samotnou firmou či osobou, takže nemusí odpovídat realitě.

10 faktů o microbladingu

Okamžitě viditelný a dlouhotrvající výsledek - to vám zaručí tato moderní a jedinečná metoda MICROBLADING. Žádné tetování a žádná bolest, která by se nedala vydržet. Navíc dámy, uznejte samy, za tu chvíli, kterou strávíte v salónu to stojí, není tak? Následně budete mít opravdu na dlouhou dobu klid od ranního vykreslování obočí. Budete jen jednou za čas chodit na menší údržbičku.

Doufáme, že se Vám náš článek líbil, zajímal Vás a třeba i inspiroval. 

S láskou

Vaše POSHgirls ♥

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?