Hledat

Domů

Kdo je to Anne-Marie van Dijk a proč jí vděčíme za vznik POSHme?

Anne-Marie van Dijk je holandská modelka, která nedávno oslavila krásných 33 let. Dcera umělecky založené mámy a klavíristy začala podnikat v roce 2005. V tomtéž roce se ji narodilo páté dítě - Isabellka.

Kdo je to Anne-Marie van Dijk a proč jí vděčíme za vznik POSHme?

Annu-Marii van Dijk spojuje láska nejen k módě, ale také k focení, designu i grafice. Už jako malá milovala obchody a krásně upravené a vymazlené výlohy.

Kdo je to Anne-Marie van Dijk a proč jí vděčíme za vznik POSHme?

Anne-Marie van Dijk

Anne-Marie vystudovala školu v oboru grafického designu a módy. Svou kariéru odstartovala jako prodejce v módním světě. To jí ale nestačilo. Chtěla něco více. Proto se rozhodla si vybudovat svou vlastní značku, z které jde jasně vidět její nadšení a čistá láska k módě i dětem.

 

Pod její značkou si každá z nás může představit něco jiného. Některá z nás si vybaví baletní či třeba perlovou kašmírovou kolekci. Jinou napadne kolekce inspirovaná Marií Anoinettou - Maria Antoinetta, která je plná krajek. Této ženě také vděčíme za kolekci dolly sukýnek, které jsou jak pro dívky, tak i pro dospělé ženy. A my je naprosto milujeme! ♥

 

Zajisté nám dáte za pravdu, že Anne-Marie je nejen sympatická a nádherná, ale také opravdu inteligentní žena.

Už jste slyšeli o historii DOLLY sukýnek?

DOLLYnky jsou inspirovány jejími pěti dětmi, módou, designem, ale i třeba baletem či filmy. Ať už jste v kterémkoliv věku - tutu sukýnka se hodí ke slečnám i dámám! Vy, které ji už doma máte, tak budete určitě s námi souhlasit - když jí jednou zkusíte, už ji prostě nesundáte!

 

DOLLY, to nejsou jen nadýchané tutu sukně, ale také nádherné šaty či jiné doplňky, které my ženy opravdu rády nosíme. Věděli jste, že k této značce patří i boty? Obuv je vyrobena z nejkvalitnější kůže ve Španělsku a Itálii.

Kdo je to Anne-Marie van Dijk a proč jí vděčíme za vznik POSHme?
Kdo je to Anne-Marie van Dijk a proč jí vděčíme za vznik POSHme?

Každá barva má své kouzlo

Pohádková sukýnka DOLLY je opravdu jedinečná. Každá barva má něco do sebe. Proto ať už se rozhodnete pro kteroukoliv barvu, tak zaručeně nešlápnete vedle. 

Díky této famózní návrhářky se staly nejen naši srdcovkou, ale také kouskem, bez kterého si to už neumíme ani představit! DOLLY + POSHME, to už by ani jinak než společně nešlo! ♥ 

Po výběru barvy si tento kousek zvolíte na základě vaší výšky. Líbí se vám? Pokud jsme vás alespoň trošku inspirovaly či zaujaly, stačí nás navštívit na našem showroomu v Brně. Rády vám pomůžeme vše sladit. :)

 

S láskou

Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?