Hledat

Domů

Filmy, které musíte vidět

Existují filmy, které alespoň jednou v životě musíte vidět, ale potom jsou tu i takové, které už jste viděly několikrát, ale stále se jich nemůžete nabažit. Taky to tak máte? No za nás, to tak rozhodně tedy je. A tyto mezi ně rozhodně patří!

Filmy, které musíte vidět

Filmy plné módní a ženské tématiky - to je ono, bez nich si ženský večer už neumíme ani představit. Vínečko či šampaňské s nějakým dobrým dezertem vytvoří tu pravou atmosféru.

 

Filmy, které musíte vidět
Stážista
Parádní romantická komedie, která v žádném případě neurazí. V hlavní roli Ben Whittaker (Robert De Niro) se uchází o pozici stážisty, ovšem nebylo by na tom nic divného, kdyby mu nebylo 70 let. Potřebuje do svého života nějaké zpestření, proto se rozhodl ucházet o tuto pozici v módním e-shopu. Stane se tak pravou rukou přímo ředitelky a zakladatelky této firmy Jules (Anne Hathawayová), která si jim ze začátku není vůbec jistá, ale postupem času je vlastně ráda, že ji zkřížil cestu.
Zářijové číslo
Pokud jste si zamilovaly film „Ďábel nosí Pradu“, tak by vám neměl uniknout ani tento dokument. Přemýšlely jste někdy nad tím, jak se připravují ty nejznámější magazíny? Anna Wintourová je v oblasti módy opravdu jedničkou, proto je právě ona ta pravá, která vás provede dokumentem, kde uvidíte přípravu jednoho čísla z časopisu Vogue. Na zářijové číslo netrpělivě čeká mnoho žen každý rok, protože se v něm objevují současné trendy a parádní nové kousky. Vy tak můžete být u toho! Nahlédnete do místností, kde probíhá spoustu práce k vydání světoznámého magazínu pod opravdu obrovským tlakem.
Filmy, které musíte vidět
Filmy, které musíte vidět
Báječný svět shopaholiků
Rebecca Bloomwood je hlavní hrdinkou této romantické komedie, žije v New Yorku a miluje nakupování (kdo by také ne, že?). Rebecca (Isla Fisherová) je ukázkovou nákupní maniačkou a její kreditky opravdu pláčou prázdnotou - tento koníček jí dovede úplně na mizinu. S tím souvisí také to, že se chce stát redaktorkou v jednom z jejich oblíbených módních časopisů. Osud ji nabídne možnost pracovat ve stejné vydavatelství, ovšem nejedná se o tu pozici, kterou si vysnila. Dožene ji její minulost? 

 

Dior a já
Nahlédněte do zákulisí módního domu Christiana Diora či do kouzelné místnosti návrháře Rafa Simonse. Dozvíte se, jak vypadá běžný pracovní shon a zajímavé perličky přímo ze zákulisí od lidí, kteří zde pracují už řadu let. Nebojte se, není to žádný nudný dokument!
Filmy, které musíte vidět
Zdroj fotek: csfd.cz
 
Zajímavých, zábavných a opravdu dobrých filmů o módě či s ženským tématem je opravdu moc, to musíte uznat i vy. :-) 
 
Tohle téma nás opravdu baví a určitě se můžete těšit v budoucnu na další tipy, které si nesmíte nechat za žádnou cenu ujít.
 
S láskou Vaše POSHgirls

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?