Hledat

Domů

Přijďte s námi oslavit naše 5. narozeniny!

Rok utekl jako voda a my opět připravujeme oslavu narozenin. Tentokrát slavíme krásných 5 let a velice doufáme, že se k nám přidáte! Užijeme si totiž spoustu zábavy!

Naše milé čtenářky, již zítra oslavíme naše páté narozeniny a my bychom Vám chtěly moc poděkovat, protože jsme se rozrostly nejen díky naší tvrdé práci, ale především díky Vám. Díky tomu, že jste s námi, podporujete nás a pomáháte nám dále růst. Protože si toho moc vážíme, připravily jsme právě pro Vás parádní oslavu narozenin. 

Oslava bude POSH makronková. Kdo nás znáte, tak víte, že milujeme mlsání a proto pro Vás připravujeme plno dobrot, na kterých si budete moc zamlsat s námi. :-) 

Přijďte s námi oslavit naše 5. narozeniny!

A na co se u nás kromě mlsání můžete těšit? 

 

  • Především na báječné slevy, které pro Váš máme nachystané. Jen zítra u nás totiž můžete koupit jeden kousek a druhý dostanete za polovic! To je přeci fantastické, ne?
  • Zcela zdarma se můžete těšit na parádní a osvěžující welcome drink. Kdo jste k nám na nějakou předešlou akci již zavítal, víte, že naše drinky jsou vždycky vymazlené! 
  • Samozřejmostí pohádkově krásný fotokoutek, ve kterých si na památku můžete nechat udělat fotku od našeho skvělého fotografa, na kterého se můžete těšit od 11:00 hodin. 
  • Jistě nemusíme zmiňovat naše stylové kolekce, které na Vás již čekají na showroomu. A pokud vyberete kousek, který zrovna nebude na showroomu, tak Vám ho moc rády přineseme z našeho POSHskladu. 
  • Nezapomenutelné mlsání, které jsme již zmiňovaly, ale bude tak úžasné, že ho sem musíme napsat ještě jednou! Těšit se můžete na makronky, cupcaky a náš narozeninový dortík! 
  • Pro ty, kdo si nepotrpí na sladké budeme mít vynikající jednohubky, ať nejste hlady. :-) 

Zítra - tedy v sobotu 4. 5. 2019 nás na showroomu najdete od 9:00 do 19:00 hodin. Pokud k nám jedete poprvé, najdete nás na adrese Královopolská 3052/139 v Brně. Do navigace si zadejte název našeho obchodu - POSHme. 

Pokud k nám jedete jinak, než autem, doporučujeme Vám mrknout na náš web a pročíst si cestu, jak se k nám dostanete. Stačí kliknout sem. 

Vezměte si s sebou kamarádu a s dobrou náladou přijďte k nám. Budete se u nás cítit jak v bavlnce, o to se rozhodně postaráme! 

Těšíme se na Vás!
S láskou Vaše POSHgirls

Přijďte s námi oslavit naše 5. narozeniny!

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo?